Громадянин

Громадянинлюдина, яка належить до територіальної спільноти України. Ця приналежність юридично оформлюється у випадку відповідності людини певним нормам. Такими нормами, зокрема, є знання мови та історії, Конституції та законів України. Як член соціуму, громадянин має права та обов'язки щодо цього соціуму і підпорядковується прийнятим в громаді нормам і законам.

Кожен громадянин, з народження чи з моменту набуття громадянства, є власником персональної (іменної, без права передачі) політичної державної акції, за якою гарантовано отримує на персональний рахунок свою частку державного прибутку, має право обирати і бути обраним в органи державного управління, володіти вогнепальною зброєю, служити в системі народної самооборони, користуватися іншими громадянськими свободами й правами.А також має обов’язок захищати та примножувати здобутки своєї держави.

Громадянські права надаються особам українського етносу незалежно від місця їхнього проживання, сповідуваної ними релігії чи мови побутового спілкування. Людина ідентифікується як українець, якщо вона: а) усвідомлює себе українцем і любить українську культуру; б) володіє українською мовою на рівні, необхідному для розуміння законів України і побутового спілкування (українці всього світу мають розуміти один одного); в) перебуває у зв’язку з Україною через один з трьох чинників: «Кров» (один із предків особи є етнічним українцем), «Земля» (особа народжена в Україні); «Добрі плоди» – особа здійснила для України та українського етносу видатні вчинки. Людина не може вважатися українцем, якщо вона цього не бажає (насильна українізація неприпустима) або ідентифікує себе з іншим етносом. Громадянські права можуть бути надані представникам інших етносів лише за значні заслуги в розбудові Гетьманату після проходження визначеної законом натуралізації за обов’язковою згодою української громади за місцем проживання.

 

Негромадяни, що постійно живуть в Україні на законних підставах, мають статус підданих Гетьманату, який не передбачає їхньої участі в політичній діяльності, системі самооборони, державних програмах відтворення генофонду нації, соціальної допомоги, безперервної освіти тощо. Піддані повинні володіти державною мовою на рівні, необхідному для розуміння законів України; вони користуються свободою задоволення власних етнокультурних потреб. Піддані сплачують податок 15% від свого доходу.

Усі інші негромадяни, що живуть в Україні, користуються статусом гостей і підпорядковуються законам про іноземців.

 

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Дмитро Лютий (Saturday, 19 February 2011 21:59)

  Піддані - це щось на кшталт "негромадян" Латвії та Естонії?

 • #2

  Олександр (Sunday, 20 February 2011 05:00)

  Як на рахунок інвалідів які не зможуть здати екзамен з історії чи української. Чи будуть вони користуватися соціальною допомогою?

 • #3

  Дмитро Лютий (Sunday, 20 February 2011 11:17)

  Ці інваліди - це сліпі та глухі, чи розумово відсталі?