Організації та ініціативи, що підтримали Рух Державотворців

Громадська організація «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» - це одночасно соціальна, інформаційна та експертна мережа випускників Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів, державних службовців та службовців в органах місцевого самоврядування, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад усіх скликань та друзів Громадської організації та Клубу «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ».

 

http://eots.org.ua/

Громадська організація «Асоціація Політичних Наук» створена у 2008 році. Метою діяльності організації є аналіз якості політики та її репрезентаторів для підвищення прозорості та демократизації політичних процесів.

 

Діяльність АПН зосереджена, зокрема, на просуванні і виконанні проектів по контролю за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування. Також ми працюємо над становленням демократичних зв’язків між населенням та владою на місцевому й регіональному рівнях.

 

Аналіз рівня корупції в регіоні та співпраця з владою по її зниженню – один із пріоритетних напрямків роботи Асоціації. АПН планує проведення та організовує моніторингові і соціологічні дослідження, де виявляє рівень корупції. Результати дослідження надаються на розгляд громадськості та влади.

 

Асоціація також займається:

- моніторингом, аналізом та підготовкою практичних рекомендацій для політичних сил та політиків;

- проведенням соціологічних досліджень;

- організацією навчальних семінарів та тренінгів для учасників політичних процесів;

- сприянням ефективному веденню виборчих кампаній;

- спостереженням на виборах та референдумах;

- організацією адвокасі кампаній;

- розробкою політичних програм та проектів їх практичної документальної імплементації.

„Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), це всеукраїнська молодіжна громадська організація. 
Історія створення “Фундації Регіональних Ініціатив збігається в часі із періодом становлення сучасного активного молодіжного громадського руху в Україні. Практично до кінця 1998-го року молодіжні організації (далі МО) існували в Україні переважно у формі певних асоціацій, скаутських організацій або партійних молодіжних крил, а також організацій, що боролися за становлення України як незалежної держави. Молодіжними питаннями час від часу займалися також інші громадські організації, але робота з молоддю для них була лише одним із багатьох (часто ситуативних) напрямків роботи, а не основною концепцією.

     У той же час у громадському секторі абсолютно незаповненою залишалася ніша власне членських молодіжних організацій, які б з одного боку брали активну участь у громадському житті, реалізовували певні соціальні проекти, не боялися висловлювати думку з приводу соціальних і політичних процесів, що відбувалися в країні, а з іншого – були б незалежними, не підпорядкованими конкретним політичним силам чи партіям.

    17 жовтня 2004-го року відбулася установча конференція ВМГО ФРІ. У 2005-6 роках продовжилася реєстрація місцевих ФРІ, кілька разів документи подавалися на всеукраїнську реєстрацію. Врешті-решт з 2007-го року Міністерство юстиції України погодило статут та видало свідоцтво про реєстрацію. 

сайт: http://fri.com.ua/

 

Сайт ДУМ (Демократична Українська Мережа) створений ініціативною групою прихильників запровадження електронної (мережаної, прямої) демократії в Україні. Маємо підкреслити, що Е-урядування є лише одним з етапів/умов на шляху досягнення електронної демократії, як прямого народовладдя.

 

http://e-democracy.in.ua/

Український Національний Комітет

Міжнародної Торгової Палати

Міжнародна торгова палата (International Chamber of Commerce - ICC) - Світова організація бізнесу, яка з повним авторитетом відстоює інтереси світової ділової спільноти.

 

http://iccua.org/

Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс” створена 29 січня 2005 року, що об’єднала навколо себе активістів „Помаранчевої революції” та національно свідому молодь із багатьох регіонів України.
Майже в кожній області української держави функціонують осередки Національного Альянсу, найдієвіші з яких представлені у місті Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Житомирі, Києві,Черкасах, Кривому Розі, Кіровограді та інших.   
Першим і незмінним керівником організації є Ігор Гузь, депутат Волинської обласної ради та відомий громадсько-політичний діяч України.

 

http://nation.org.ua/

КВІС
КВІС

Кіровоградська обласна громадська організація "Комітет Відновлення Історичної Справедливості" (Скорочено - "КВІС" або "Комітет") заснована у 2008 році кіровоградською патріотично-налаштованою інтелігенцією (науковцями та громадськими активістами). Головним завданням КВІС вбачав для себе наведення ладу у міській топонімічній політиці. Зокрема - вирішення гострого питання перейменування міста Кіровограда, грунтуючись не на політичних переконаннях, а на висновках відомих науковців.

Сьогодні організація активно працює у сфері культури, історії, місцевої політики та розвитку громадянського суспільства загалом. Для цього Комітет співпрацює як з місцевими громадськими та політичними організаціями, так і з міжнародними, як з органами державної влади та місцевого самоврядування, так і з іншими державами.

 

http://kvis.jimdo.com

Молодіжний ресурсний центр України Українського незалежного фонду інноваційного розвитку – це молодіжна мережа та комунікаційний майданчик для налагодження конструктивного діалогу в системі молодь-суспільство-бізнес-влада. Розроблені та акумулюванні нами теоретичні і практичні механізми дають можливість реалізовувати концепцію “ліфту соціального росту” для молодих лідерів України.

 

http://mrc.net.ua/

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку

Підтримка цілеспрямованого розвитку науки, захист фахових інтересів, координація науково-дослідної роботи, обмін досвідом є найголовнішим завданням "Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку".

 

http://unfir.org/

Рух "Третій Гетьманат"

Рух не бореться зі старим – воно розпадеться без нас: всю свою енергію Рух концентрує на творенні нової української людини і нового суспільства. Рух не ідентифікує себе з жодною існуючою організацією – він працює зі світлими українцями, які є в будь-яких організаціях. Ми йдемо до соціального вдосконалення через персональне вдосконалення кожної людини.

 

http://sd.org.ua/

Основна мета діяльності громадської організації: Задоволення та захист законних, економічних, соціальних, творчих та інших інтересів своїх членів, реалізація їх прав і свобод та організація силами суспільства реалізації в державі законності, правопорядку, забезпечення здійснення верховенства закону.

 

ВГО "Влада закону" Міністерством юстиції внесене до книги обліку громадських організацій, легалізованих шляхом повідомлення про заснування та значиться за №222 від 07 червня 2007 року (Наказ від 07 червня 2007 року № 370/5).

 

Членство в нашому громадському об'єднанні не є фіксованим. Місцезнаходження центральних органів організації: м. Київ. Голова об'єднання: Павловський Андрій Вікторович 

 

http://www.100p.com.ua/

Громадянський рух "Чиста Україна"

"Чиста Україна" - рух нового покоління - людей, які хочуть і можуть бути чесними перед собою та іншими, прагнуть до кращого, а не задовольняються існуючим, покладаються на себе, а не озираються на інших.

 

http://www.chysto.com/

Громадська ініціатива "Воля"

Заснована 23 січня 2005 року і об’єднує понад 3500 активних громадян України, серед яких професійні політичні, наукові, бізнесові, творчі молоді лідери українського суспільства. На даному етапі ведеться робота чинних представництв у всіх регіонах України та формування дієвої лідерської мережі.

http://volya.org.ua/

Благодійний фонд “Україна-Русь” створено у травні 2008 року групою депутатів Львівської обласної ради, істориків, науковців, громадських діячів з метою надання благодійної допомоги у відродженні українського етносу та в дослідженні минулого українських історичних земель.
     У самій назві Фонду закладено спадкоємність української державності.
     Предметом діяльності Фонду є сприяння підтримці, розвитку і відродженню української мови, культури, звичаїв, традицій та захисту прав українців; науковим дослідженням у галузі вивчення етнічної історії українства, українських етнічних та історичних земель. 
     Завданням Фонду є сприяння українізації усіх сфер суспільного життя та розвитку української історичної науки, надання допомоги постраждалим від етнічних чисток, репресій, депортацій.

     Фонд акомулює кошти благодійних внесків і пожертвувань, що надходять від меценатів і спонсорів - юридичних і фізичних осіб, та фінансує виконання благодійної програми.

 

http://www.duhvoli.com.ua

Чорний Комітет

«Чорний Комітет» — це група однодумців, що не можуть мовчки дивитися на те, що відбувається в нашій країні. Ми зібралися разом, аби всіма можливими шляхами реагувати на дії влади.

 

chorkom.info