Гетьман

Гетьман — це відповідальний президент, який в рамках Конституції видає накази і персонально відповідає за їх виконання. Тобто несе відповідальність за результати свого правління власним майном і майном своєї родини, а також власною свободою.

У ході передвиборчої кампанії кандидат на гетьманську посаду сам пропонує показники державного розвитку, які має намір досягнути, і санкції за їх невиконання. Головний показник — індекс якості життя громадян за методикою ООН, що визначає добробут, рівень культури і національне здоров’я. Наприклад, виконаю на 100% — отримаю щедре довічне державне утримання і матиму право на переобрання, на 70% — конфіскація майна, на 50% — ув’язнення на визначений термін з конфіскацією, менше 30% — те ж саме плюс довічне ув’язнення. В останньому пункті серйозно налаштований кандидат запропонує для себе смертну кару — це значно посилить його авторитет і управлінську ефективність, надасть його владі ознак сакральності. І це відповідатиме українській традиції, коли невдалого Гетьмана могли «покарати на горло» відразу ж після закінчення терміну його повноважень.

Після обрання такого кандидата на посаду Гетьмана його передвиборча програма автоматично перетворюється на юридичний договір Гетьмана з народом — конституційний Закон, обов’язковий до виконання. Що сам запланував, те й отримаєш за плодами своєї діяльності. Все добровільно, прозоро і справедливо.

Тобто, Гетьман – це найвища посадова особа держави. Гетьман персонально відповідальний за все, що відбувається в Україні. Призначає Міністрів та очолює Уряд. Скликає та головує на засіданнях Стратегічної Ради, Малого Віча та Великого Віча. Оголошує референдуми за власною чи народною ініціативою з будь-яких питань. Видає Універсали, що регулюють правовідносини в державі.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Анатолій Сивак (Friday, 14 January 2011 23:38)

    Жодних гетьманів, якщо не хочемо що 4-5 років мати поворот політичних орієнтацій на 180*!
    Тільки конституційна монархія з євровейською династією.