Конституційно-ревізійна палата

Орган, що контролює та ревізує роботу виконавчої влади. Складається з семи членів, де кожен член Палати по черзі головує на її засіданнях. Замінить Конституційний суд, систему судочинства, центральну виборчу комісію та всю систему виборчих комісій, Рахункову палату, Контрольно-ревізійне управління, Прокуратуру (в питанні загального нагляду за діяльністю органів виконавчої влади). Вона має право перевіряти Універсали Гетьмана на відповідність їх Конституції. До вищезазначених функцій додається спостереження за виконанням діючим керівником своєї передвиборчої програми.

Рішення Палати приймаються консенсусом, тобто всі члени палати мають з ним погодитись. Засідання КРП відбуваються відкрито і транслюються в он-лайн режимі для зацікавлених громадян. Засідання триває безперервно до моменту ухвалення рішення з усіх питань порядку денного.

Фінансування КРП здійснюється за рахунок 1% від загальної суми національного бюджету. Фінансування відповідного регіонального підрозділу – за рахунок 1% від відповідного бюджету. Відсоток залишається незмінним, а отже, Палаті вигідно, щоб державні справи постійно покращувались, і бюджет зростав. Адже тоді зростатиме і їх заробіток. Таким чином, члени КРП зможуть повноцінно виконувати свої обов’язки, адже їхнє призначення та робота не залежить від виконавчої влади, а лише від громадян.

КРП має структурні підрозділи на всіх рівнях влади до громади, які формуються та фінансуються за аналогією із центральним органом.

 

 

Write a comment

Comments: 0