Академія Наук

Академія Наук вважається головним органом ідеологічної, духовної і дорадчої влади. Очолює АН Головний радник Гетьмана. Всі рішення виконавчої влади повинні мати чітке наукове обґрунтування і проходити наукову експертизу. Всі новітні наукові розробки повинні бути відразу запропоновані до впровадження. Цей орган займатиметься не засвоєнням бюджетних коштів, а практичною роботою.


Сьогодні інтелектуальна еліта в державі знаходиться на маргінесах державного життя. Її роль у суспільних процесах невиправдано занижена. Питаннями науки опікується Міністерство освіти. Але роль науки повинна бути набагато ширша, аніж просто забезпечення освітніх процесів. Тому Академії Наук надається статус незалежного органу влади.


Головним завданням Академії Наук мають бути наукові відкриття та інновації у всіх сферах життя людини. Саме практичне втілення наукових розробок (а не стоси нікому не потрібної макулатури, які називають дисертаціями) і повинне бути перепусткою до членства в науковому товаристві. Будь-які пільги та доплати за наукові ступені для науковців будуть скасовані. Мірилом їхньої ефективності будуть їхні напрацювання, які успішно втілені на практиці.


Цей орган також матиме і значну політичну роль. АН зможе ініціювати проведення референдуму про недовіру будь-якому керівнику, що не прислухатиметься до її рекомендацій. І навпаки: якщо Радник даватиме непрофесійні поради і рекомендації, він буде усунений з посади за рішенням Гетьмана, затвердженим Конституційно-ревізійною Палатою, або рішенням Віче.


Академія Наук також має свої відділення на всіх рівнях влади до округу включно. Її фінансування здійснюється за рахунок % від бюджету відповідного рівня.

 

 

Write a comment

Comments: 0