Міністерство інформаційної політики

здійснює:

-         соціальну рекламу та пропаганду всередині держави;

-         забезпечення роботи державних ЗМІ;

-         забезпечення роботи державних інформаційних систем;

-      забезпечення   інформаційної безпеки держави;

-         реєстрацію та облік ЗМІ;

-         інформаційні кампанії всередині та за межами України;

-         соціологічні дослідження;

-         Управління архівами.

Показники ефективності: громадська думка, громадська активність (діяльність ГО), обізнаність громадян в питаннях державної політики.

Міністерство має структурні підрозділи на всіх рівнях влади до громади, які формуються та фінансуються за аналогією із центральним органом.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Тетяна (Sunday, 14 December 2014 17:44)

    Як держава протидіє впливу російських спецслужб на населення України через інтернет-ресурси? Там іде така сама війна, як і на Сході, вона не припиняється, а її активна фаза почалася ще роки 2 тому. Зараз у нас створено Міністерство інформаційної політики, і його навіть у переліку міністерств нема на урядовому порталі. Користувачі різних сайтів атакуються засланими та купленими, а іноді відверто професійними провокаторами, створюючи паніку, викривляючи факти, нав'язуючи протилежну думку, вигідну для продовження окупації України. Наша держава не приділяє достатньої уваги цій проблемі, частина громадян підсвідомо завербована окупаційними силами, і у разі продовження військової агресії (що імовірно), буде добровільним зрадником і пособником ворога. Зверніть увагу на посилання. Там створена мережа антиукраїнської пропаганди, працюють професіонали. http://sovet.kidstaff.com.ua/question-744927