Служба Безпеки

-         Внутрішню та зовнішню розвідку;

-         Анти терористичну діяльність;

-         Забезпечує безпечне функціонування владного механізму держави.

Показники ефективності: відсутність терактів, безперебійна робота органів влади, відсутність зовнішніх та внутрішніх загроз існуванню держави.

Служба має структурні підрозділи на всіх рівнях влади до громади, які формуються «згори до низу» та повністю фінансуються із державного бюджету.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Тетяна (Sunday, 14 December 2014 17:43)

    Шановна РНБО України, як держава протидіє впливу російських спецслужб на населення України через інтернет-ресурси? Там іде така сама війна, як і на Сході, вона не припиняється, а її активна фаза почалася ще роки 2 тому. Зараз у нас створено Міністерство інформаційної політики, і його навіть у переліку міністерств нема на урядовому порталі. Користувачі різних сайтів атакуються засланими та купленими, а іноді відверто професійними провокаторами, створюючи паніку, викривляючи факти, нав'язуючи протилежну думку, вигідну для продовження окупації України. Наша держава не приділяє достатньої уваги цій проблемі, частина громадян підсвідомо завербована окупаційними силами, і у разі продовження військової агресії (що імовірно), буде добровільним зрадником і пособником ворога. Зверніть увагу на посилання. Там створена мережа антиукраїнської пропаганди, працюють професіонали. http://sovet.kidstaff.com.ua/question-744927