Громадські організації та ЗМІ

 

Для ЗМІ та ГО максимально спрощується процедура реєстрації. Зокрема, кожен блогер може отримати статус ЗМІ. Вся інформація щодо діяльності органів державної влади знаходиться у відкритому доступі. Щороку кожен виборний посадовець оприлюднює звіт про свою діяльність на посаді та виконання ним передвиборчої програми. Тому процес контролю за владою максимально розширюється та спрощується. КРП зобов’язана реагувати на будь-яку інформацію про неправомірні дії виконавчої влади, порушену у публікаціях ЗМІ або зверненнях ГО. Якщо ж КРП виявляє бездіяльність, кожна Громадська організація може ініціювати проведення референдуму про висловлення недовіри КРП чи будь-якому виборному посадовцю.

Тому Громадські організації та ЗМІ отримують реальні важелі влади – вони впливають на суспільно-політичні процеси в державі.


В той же час жодна громадська організація не може мати жодних пільг чи привілеїв. Громадські організації не можуть фінансуватись органами державної влади і перебувають на самофінансуванні. В той же час вони можуть діяти у співпраці з органами державної влади, якщо діяльність організації сприяє реалізації державної політики.

 

 

 

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Volia (Monday, 10 January 2011 21:01)

    Шикарна пропозиція! Причому, блогери не повинні ОТРИМУВАТИ статус ЗМІ, а вже вважатися ЗМІ. А відповідно, прокуратура повинна реагувати на публікації в блогах!